Dibra Real EstateLajme nga DibraPërditshmëriPeshkopiProna ne ShitjeReklameShqipëriaShtepi ne Shitje

Tek Llixhat e Peshkopisë, shitet 1700 m2 truall dhe biznes i gatshëm!

Quhet: Blerje inteligjente!

Share

Tek Llixhat e Peshkopise, pikerisht ne rrugen kryesore ngjit me Hotel Ballkan, shitet i gjithe biznesi ku perfshihen trualli prej 1700 m2, dy banesa ku njera eshte shtepi private e tjetra si hotel, me nje siperfaqe totale 350 m2 ku perfshihen 9 dhoma me (banjo brenda) dhe 25 shtreter, nje menzë, podrum dhe parking.

Kjo shtepi eshte me hipoteke ndersa i gjithe trualli prej 1700 m2 eshte ne legalizim e siper, andaj bleresi do e marre te legalizuar.

 

Blerja e saj shikohet shume me interes per te gjithe qe po e shohin si njoftim, sepse e para gje eshte aktivitet biznes i gatshem ngaqe pikerisht ketu jane llixhat e Peshkopise, dhe ka nje klientele te konsiliduar, ketu kalon direkt pedonalja e qytetit ku shanset per te ofruar sherbim jane pa fund sepse kjo pedonale kalon perballe jush, por mbi te gjithe ne nje siperfaqje prej 1700 m2 mund te ndertohet cdo lloj ide tjeter biznesi si, ndertimi i nje pallati, nje hotel akoma me te madh, duke qene se kjo zone eshte shteg turist si “Lugina e Sherimit” egziston mudesia edhe e ndertimit te nje kampingu per turistet etj …!

Nese jeni te interesuar per te marre informacion per cmimin apo per ta vizituar nga afer kete objekt ose truall ne shitje,  kontaktoni direkt me agjentin e shitjes, Adriatik Sula me nr cel +35568 24 1500

ose edhe me  kete nr cel ne WhatsApp +355675331540

+355 68 25 89308.

  

E keni si vendnodhje direkt e ne rruge kryesore te llixhave

Ja edhe adresa ne google map

Një kafe nga ju!

Back to top button