Aktualitet dhe Lajme

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një i plagosur

Share

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në lagjen Ndoc Mazi në Shkodër.

Si pasojë e ngjarjes ka mbetur i plagosur qytetari me iniciale N.P. Sipas asaj që ka mundur të mësojë korrespondentja e Klan News, Emi Kalaja, i plagosuri ka marrë një plumb në këmbë.

Akoma nuk dihet se kush mund të jetë autori apo autorët e ngjarjes si dhe motivi që mund të ketë çuar në të shtënat me armë.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorit/ëve dhe për sqarimin e rrethanave të rastit.

/a.r


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button