Aktualitet dhe Lajme

Shkodër/ Të shtëna me armë zjarri, një person i plagosur

Share

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Bëhet me dije se një person me iniciale N.P ka mbetur i plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Ndoc Mazi

Policia ka mbërritur në vendngjarje, ndërsa deri më tani rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button