Aktualitet dhe Lajme

SPAK lëshon 50 urdhër-arreste, aksion për arrestimin e kontigjentët e krimit në Lezhë, Nikël e Vlorë

Share

Një operacion kombëtar ka nisur mëngjesin e sotëm me urdhër të SPAK.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Mësohet se Prokuroria e Posaçme ka lëshuar 50 urdhër-arreste, ndërkohë që aksionet po zhvillohen në Lezhë, Vlorë, Nikël, Durrës.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button