Aktualitet dhe LajmeLajmi i funditPërditshmëriRajoni

Sot Fiter Bajrami, Dritan Abazoviç fal namazin në xhaminë e Ulqinit

Share

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç ka qenë pjesë e festimeve ka qenë pjesë e festimeve për Fiter Bajram gjatë ditës së sotme.

Abazoviç ka qenë i pranishëm në xhaminë qendrore të Ulqinit, ku ka falur namazin bashkë me besimtarët e tjerë.

Ka qenë pikërisht kryeministri me origjinë shqiptare që ka postuar një fotografi në rrjetet sociale.

Kujtojmë se pak ditë më parë Abazoviç krijoi kabinetin e ri qeveritar në Malin e Zi./albeu.com/

Një kafe nga ju!

Back to top button