Aktualitet dhe Lajme

“S’më plas të sjell Donaldin këtu”, Romeo i kthehet Eglës: Shpërlaje gojën kur flet…

Share

Romeo dhe Egla janë përshirë ditën e sotme në një debat në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

Gjithçka nisi mbrëmjen e djeshme, gjatë darkës ku aktorja e pyeti aktorin se pse është i mërzitur, ndërsa ai i ka thënë që ndihet keq për vëllanë e tij, Donald dhe Bora, sepse janë përfshirë ne debatet që ai ka pasur me Eglën në shtëpi.

Egla: Pse çfarë doje të bëje? E pra ishte nevoja jote për të sjellë vëllain tënd për më dhënë përgjigje, meqë s’paske qenë i mërzitur

Romeo: Ta thashë dhe ta argumentova
Egla: S’më plas të sjellë Donaldin në këtë format për të ekzistuar

Romeo: Shpërlaje pak gojën

Egla: Jo nuk e shpërlaj. Kë ofendon?

Romeo: Nuk më intereson thuaj. Je një zonjë që përdor fjalën për të 25 vite.

Egla: Nuk më plas fare për të sjellë Donaldin në këtë shtëpi për të ekzistuar

Romeo: Vazhdo moj

Egla: Më lë mua të gaboj


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button