Aktualitet dhe Lajme

S’kishte shlyer borxhin, merret peng një person në Prishtinë

Share

Policia e Kosovës, ka njoftuar se një person është marrë peng në Prishtinë.

Dyshohet se shkak për pengmarrjen ka qenë një borxh i pashlyer, ndërkohë që vijojnë ende hetimet për zbardhjen e rastit në fjalë.

“Prishtinë / 25.03.2024 – 21:40. Lidhur me rastin ne fjale dyshohet se eshte rrembyer nje mashkull kosovar I cili dyshohet se kishte nje detyrim ndaj nje personi mashkull kosovar.Lidhur me rastin sipas udhëzimit të prokurorit është inicuar rasti ndërsa palët janë liruar. Rasti në procedure hetimore”, thuhet në njoftim.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button