Aktualitet dhe Lajme

Shpërthim me lëndë plasëse në Lushnje

Share

Gjatë natës, një shpërthim me lëndë plasëse është regjistruar në Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kadri Qystri”.

Mwsohet selënda plasëse, i është vendosur derës së garazhit të shtetasit me inicialet A.P. Nga shpërthimi ka pasur vetëm dëme materiale.

Në lagjen “Kadri Qystri”, Lushnjë, në derën e garazhit të shtetasit A. P., është hedhur dhe ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse dhe për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve”,
thuhet në njoftimin e policisë.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button