Aktualitet dhe Lajme

Berisha e shpalli të vdekur, bujku del në krah të Gjergj Lucës: Doktor, e humbe votën time!

Share

Sali Berisha sot, në rrjetin e tij social ka hapur një lajm të kobshëm sipas të cilit, një bujk nga Starova e Elbasanit, Arjan Hoxha ka vrarë veten, pasi ka falimentuar, si pasojë e mos ndihmës nga qeveria.

Lajmi u përhap në portalet e opozitës, por më pas, biznesmeni Gjergj Luca, doli në krah të Arjan Hoxhës, i cili thotë se nuk e kupton pse doktori e do të vdekut.

Në postin e tij, Luca shkruan:

“Edicion i jashtëzakonshëm lajmesh/ Sali Berisha e shpall të vdekur, Gjergj Luca e ngjall…

MOS HUMBISNI

Miq e rëndë kjo ngjarje e sotshme, ish kryeministri Sali Berisha sapo e ka shpallur të vdekur anëtarin besnik të PD-së dhe biznesmenin e ndershëm Arjan Hoxha nga Sulova e Elbasanit. Postimi ende rezulton në facebook-un e Salës ku Arjani rezulton i vdekur ndërsa unë po ua sjell të gjallë e të shëndetshëm!”

VIDEO/ Sali Berisha e shpalli të vdekur, bujku del në krah të


Huazuar nga StartNews.

Një kafe nga ju!

Back to top button