Aktualitet dhe Lajme

Shkoi për peshkim, humb jetën 30-vjeçari në Bulqizë

Share

Një 30-vjeçar ka humbur jetën në Bulqizë pasditen e kësaj të diele.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 17.30, në lumin e fshatit Sofraçan, ku i riu duke peshkuar, dyshohet me gjenerator ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po kryen hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button