Dibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiShtepi ne Shitje

Shitet kjo shtëpi private vetëm 30 m larg bulevardit në Peshkopi

Share

Pikerisht prane bulevardit “Elez Isufi Peshkopi”, shitet nje shtepi private 2 kateshe ngjitur dhe me posten.

Kati i pare ose kati perdhe 52m2, kati dyte 67 m2, ku siperfaqja ne total eshte 119 m2 ndertim.
Te dhenat jane sipas dokumentave te hipotekes.

Kjo prone shitet e mobiluar ku sic e shikoni ne foto eshte e nderthurur me 3 dhoma dhe dy sallone.

Eshte nje dhome ne katin e pare dhe banjo dhe dy tjerat ne katine dyte.

Ka punime druri cilesore dhe eshte e mirembajtur,

Kjo prone shitet e mobiluar pjeserisht dhe ka nje cmim te diskudueshem qe fillon prej 110.000 euro, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Disa foto nga ambjentet e brendeshme .

 

Kuzhina ne dhomen e ndenjes

Si dhe kjo banjo e gjere me drita per aspirim .

Kjo prone shitet e mobiluar pjeserisht dhe ka nje cmim te diskudueshem qe fillon prej 110.000 euro, ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adresa ne google map:

 

Back to top button