Shtepi ne Shitje

Shitet kjo shtëpi private në lagjen Kamen, Peshkopi

Share

Kjo eshte nje prone private , nje banese me 4 dhoma, dy sallone, dhe mbi 3 garazhe te cilat mund te behen edhe biznese sepse ndodhen ne rrugen kryesore.

Eshte nje ndertim i ri, ku kati i pare te jep mundesi pafund nderhyrje dhe tjetersimi te prones , ndersa kati i dyte eshte i gjithi i mobiluar dhe i ndare ne 4 dhoma , me banjo, sallone e kuzhine.

Per me shume mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Ka nje cmim te diskutueshem qe fillon nga 200.000 euro.

 

Kjo shtepi private ka edhe nje bahçe

Keto foto jane nga pjesa e brendeshme e garazheve dhe e jashtme ku te jep mundesi tjetersimi prone .

Ka nje fasade te mirembajtur dhe me pamje nga lindja ku do keni diell gjate gjithe kohes .

Ndodhet ne rrugen kryesore ne Kamen/Peshkopi

Per me shume mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Ka nje cmim te diskutueshem qe fillon nga 200 .000 euro.

Back to top button