Dibra Real EstatePërditshmëriShtepi ne Shitje

Shitet kjo shtëpi private 150 m2 në Peshkopi, me 500 m2 truall.

Share

Shitet kjo shtepi private ne lagjen “Kamen” te qytetit te Peshkopise

Ka nje siperfaqe truall prej 500 m2 ku ndodhet dhe kjo shtepi dy kateshe si rezidencë prej 150 m2 ndertim.

Sic e shikoni nga fotot aty do gjeni qetesine dhe privatesine qe çdokush do e ënderonte.

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje çmim te fundit, 80 milion lek “të vjetra” ,ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Keni nje pamje qetesuese nga qyteti i Peshkopise, poashtu dhe nje shatervan ne obor i cile eshte i rrethuar me peme dekorative dhe lule.

Eshte nje shtepi private ku cdo pune eshte bere me kujdes te vecant, dhe eshte vertete e mirembajtur.

Ka kater dhoma dhe dy sallone, ky prej dhomave jane te mobiluara si mos me mire, poashtu ka dhe nje aneks si kuzhine.

 

????Kjo prone ka dokumenta te rregullta pronesie, ka nje çmim te fundit, 80 milion lek “të vjetra” ,ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Kjo shtepi private e ka rrugen tek dera e shtepise.

Adresa: Rruga Urfi Agolli, lagja Kamen, Peshkopi

Adresa ne google map:

Back to top button