Aktualitet dhe Lajme

Shëngjin/Aksident në punë: Humb jetën një 60-vjeçar

Share

Tjetër aksident në punë në Shëngjin. Bëhet me dije se ka humbur jetën një 60-vjeçar.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button