Aktualitet dhe Lajme

Aksidenti i dytë brenda dy ditësh, punëtori në Shëngjin humb jetën në vendin e punës

Share

Një tjetër aksident në vendin e punës raportohet se ka ndodhur në Shëngjin. Një punëtor 60-vjeçar ka shkuar në spital pa shenja jete.

Ende nuk dihet çfarë ka ndodhur, ndërsa pritet një reagim nga policia. Dy ditë më parë, 28-vjeçari Emiljano Frroku humbi jetën në vendin e punës. I riu që punonte i pasiguruar ra nga kati i nëntë që po ndërtohej pa leje në një pallat.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button