Aktualitet dhe Lajme

Selena Gomez flet për vazhdimin e “Wizard of Waverly Place”

Share

Selena Gomez po ofron një përditësim mbi vazhdimin e ardhshëm të “Wizard of Waverly Place”.

Aktorja diskutoi  për projektin me bashkë-yllin e saj “Only Murders in the Building”, Martin Short, në Jimmy Kimmel Live të mërkurën.

“Jam shumë e emocionuar,” tha ajo. “Është një shfaqje që do të thotë shumë për mua, Unë do të jem në episodin e parë Mezi pres që njerëzit ta shohin atë”.

Muajin e kaluar, Gomez u shfaq së bashku me aktorin e Wizards, David Henrie në një imazh të parë të serialit të ardhshëm të Disney Channel, Wizards Beyond Waverly Place. Dyshja luajtën vëllezërit e motrat Alex dhe Justin në familjen magjike Russo në shfaqjen origjinale për më shumë se 100 episode në katër sezone nga tetori 2007 deri në janar 2012.

Seriali ndjek Justin Russo, i cili ka zgjedhur të bëjë një jetë normale  me familjen e tij, Giada, Roman dhe Milo”, thuhet në një njoftim për shtyp. “Kur motra e Justinit, Alex, e sjell Billie në shtëpinë e tij , Justin kupton se duhet të përdorë aftësitë e tij magjike për të mentoruar magjistarin në trajnim, ndërsa gjithashtu mbron të ardhmen e Botës së Magjistarëve.”

Wizards Beyond Waverly Place do të ketë premierën në Disney Channel dhe Disney+ më vonë këtë vit. Por së pari, Selena rikthehet për sezonin 4 të Only Murders in the Building on Hulu, premierë më 27 gusht.

Kapitulli i fundit në serialin e misterit-komedisë ndjek treshen – Charles-Haden Savage (Steve Martin), Oliver Putnam (shkurtër) dhe Mabel Mora (Gomez) – ndërsa ata udhëtojnë për në Los Anxhelos për të mbikëqyrur një përshtatje të historisë së tyre nga studio e Hollivudit në ekranin e madh.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button