Aktualitet dhe Lajme

E mitura humbet kontaket me familjarët, çfarë ka ndodhur?

Share

Një vajzë e mitur nga Hani i Elezit është raportuar e zhdukur nga nëna e saj.

16 vjeçarja nuk është kthyer në shtëpi nga 25 qershori, ditë kjo kur kishte shkuar për ta kryer testin e arritshmërisë.

Për këtë arsye, nëna e saj ka kërkuar ndihmën e policisë për ta gjetur vajzën.

The post E mitura humbet kontaket me familjarët, çfarë ka ndodhur? appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button