Aktualitet dhe Lajme

Sara Gjordeni shfaqet shumë se*si me bikini, ja si duket ajo (FOTO)

Share

Sara Gjordeni po i shijon muajt e ëmbël të shtatzënisë. Ajo nisi pushimet, ku nuk munguan edhe pozat me bikini, shkruan “Kosovarja”.

“Dy goca buze pishinës”, ka shkruar mami Sara.

Kujtojmë që Sarën shtatzënia nuk po e pengon të jetë pjesë e ekranit si opinioniste në “She is on top”.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button