Aktualitet dhe Lajme

Ra në kontakt me rrymën elektrike teksa po peshkonte me gjenerator, humb jetën i riu në Bulqizë

Share

Një 30-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme rreth orës 17.30, në lumin e fshatit Sofraçan pasi teksa peshkonte me gjenerator ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe ka humbur jetën.

Grupi hetimor po kryen hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button