Aktualitet dhe Lajme

Ra aksidentalisht në pus, humb jetën 66-vjeçari në Durrës

Share

Mbrëmjen e sotme rreth orës 20:15, në Hamallaj, Durrës, 66-vjeçari O. P., duke pastruar pusin e ujit në banesën e tij, dyshohet se aksidentalisht ka rrëshkitur dhe ka rënë në brendësi të pusit dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button