Aktualitet dhe Lajme

Ish-banori i Big Brother bëhet baba për herë të dytë, zbulon emrin e veçantë të vajzës

Share

Endrik Beba është një prej ish-konkurrentëve të edicionit të tretë të “BBV”, rrugëtimi i të cilit nuk zgjati shume.

Ditën e sotme ai është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e ka bërë te ditur vetë ai, teksa ka ndarë një postim në rrjete sociale, ku ka zbuluar se është bekuar me një vajzë.

“Bebi ëndrrave. Vajza e babit sapo erdhi!”- shkruan Endrik përbri fotografisë së ndarë në llogarinë personale të “Instagram-it”, por ende nuk e ka zbuluar emrin e vogëlushes.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button