Aktualitet dhe Lajme

Protesta e Rithemelimit, protestuesit përplasen me policinë! Hedhin flakadanë

Share

Ashtu siç ishte paralajmëruar, demokratët janë mbledhur në protestë para Parlamentit pasditen e sotme.

Mësohet se mes protestuesve dhe policise ka pasur përplasje.  Protestuesit kanë hedhur kapsollë dhe kanë ndezur flakadanë para ambienteve të parlamentit.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button