Aktualitet dhe Lajme

Prokuroria merr të pandehur ish-rektorin e Universitetit të Durrësit, Mit’hat Mema

Share

Merret i pandehur nga Prokuroria ish-rektori i Universitetit të Durrësit, Mit’hat Mema.

Ish-rektori Mema akuzohet për shpërdorim detyre. Akuza mësohet se do t’i komunikohet më 18 Qershor.

The post Prokuroria merr të pandehur ish-rektorin e Universitetit të Durrësit, Mit’hat Mema appeared first on Lapsi.al.


Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button