Aktualitet dhe Lajme

Ish-rektori i Universitetit të Durrësit, Mit’hat Mema, merret i pandehur nga Prokuroria

Share

Ish-rektori i Universitetit të Durrësit, Mit’hat Mema, merret i pandehur nga Prokuroria.

Ish-rektori Mithat Mema, akuzohet për shpërdorim detyre.

Mësohet se akuza do t’i komunikohet më 18 Qershor.

The post Ish-rektori i Universitetit të Durrësit, Mit’hat Mema, merret i pandehur nga Prokuroria appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button