Aktualitet dhe Lajme

Plas dajaku në Kishën e Laçit

Një konflikt fizik ka ndodhur sot në Kishën e Laçit. Mësohet se rojet e sigurisë janë përplasur fizikisht me shitësit ambulantë pranë ambienteve të këtij objekti kulti.

Pas ngjarjes, shefi i sigurisë ka deklaruar se u përplasën fizikisht me ambulantët pasi kërkuan largimin e tyresepse brenda kishës nuk lejohet që të tregtohet.

Raportohet se të lënduarit kanë shkuar në spital për ndihmë, ndërsa policia ka nisur hetimet për rastin.
Huazuar nga Albeu.com

Artikuj të ngjashëm

Back to top button