Dibra Real EstateLOKALEPërditshmëriPeshkopiShtepi ne Shitje

Peshkopi, shitet kjo shtëpi private!

Share

Shitet kjo shtepi private dy kateshe dhe papafingo ne qytetin e Peshkopise, me dokumenta te regullta, e cila ka nje siperfaqe mbi 300 m2, bashkë me obor.

Kjo shtepi  eshte e perbere prej 4 dhomash ne katin e pare dhe dy banjo, po aq dhoma edhe ne katin e dyte, dhe me ballkon, plus dy dhoma tek pjesa e papafingos.

Eshte e gjitha me avlli dhe me rruge nga te dy krahet, ose tek rruga nga Unaza e qytetit ose pas lokalit te dasmave “Hazis Lusha”

Do gjeni poashtu edhe 2 garazhe nga pjesa e rruges ne unaze qe mund te sherbejne si biznes ose mund ti jepni dhe me qera.

Kjo shtepi ka nje cmim te diskutueshem andaj mos nguroni te telefononi agjentin e shitjes ne kete numer celulari qe e keni edhe whatsApp dhe viber  +355682415000

Adressa , Unaza e Qytetit te Peshkopise, prane rruges se Pollazhanit, prane “Servis Arditi”

Adresa e saj ne google map

 

Back to top button