Biznese ne ShitjeDibra Real EstateLOKALEPërditshmëriPeshkopiReklameShqipëria

Peshkopi, një ish Pub 78 m2 me hipotekë në shitje!

Share

Cdo dite po blehen objekte , shtepi, lokale edhe biznese te ndryshme ne qytetin e Peshkopise sepse prespektiva e saj do jete krejt tjeter pas perfundimit se Rruges se Arbrit , andaj te interesuarit per te bere biznes ose per te jetuar ketu po shtohen dita dites.

Pikerisht ne bulevardin “Elez Isufi” kati i pare ne rrugen pas Viles Rama shitet ky objekt i cili ka qen Pub dikur .

Ky objekt ndodhet pikerisht  ne rrugen dytesore ku kalojne makinat edhe siperfaqja e tij eshte 78 m2  me hipoteke.

Ky objekt ne shitje ka dy hyrje nje nga rruga pas Viles Rama dhe nje nga bulevardi kryesor prane Bar Restorant “Qendra”

 

Keto jane disa nga fotot ne kohen kur ketu sherbehej si Pub ku eshte investuar shume per nje hapsire me standarte e kohes .

Aktualisht ky vend eshte i papastruar dhe sistemuar mire por mund te ideohet per cdo lloj ide tjeter biznesi.

Keto jane foto te gjendjes aktuale ne kete vend, ku ne nje hapsire prej 78 m2, cdo i interesuar per ta blere mund te zhvilloje nje aktivitet shume normal.

             

Kjo eshte  e hipotekuar gje e cila ja rrit vleren si objekt ne shitje, nese doni te kontaktoni per oferten dhe cmimin ky eshte numri i pronarit i cili jeton jashte ,  ne WhatsApp  0041792241149

 

 

Një kafe nga ju!

Back to top button