Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëri

Peshkopi, humb jetën aksidentalisht i riu

Share

Dibër/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 14:15 në rrugën dytësore të fshatit Melan, shtetasi R.K., 18 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Golf”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe mjeti ka dalë nga rruga.

Si pasoje e aksidentit ka humbur jetën pasagjeri shtetasi Armend Edmond Spahiu, 17 vjeç ,banues ne fshatin Trenë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Back to top button