Aktualitet dhe Lajme

Përfshihet nga flakët një makinë në bypassin e Murrizit

Share

Mëngjesin e sotëm është raportuar se një automjet është përfshirë nga flakët në bypass-in e Murrizit. Nga pamjet duket makina e cila është nën pushtetin e zjarrit.

Në lidhje me rënien e zjarrit dyshohet se shkak ka qenë nxehja e motorrit të makinës. Motori mund të jetë nxehur pasi zona ku ka ndodhur ngjarja është malore. Fatmirësisht nga zjarri nuk raportohet për të lënduar, por vetëm për dëme materiale.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button