Aktualitet dhe Lajme

Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë

Share

Një banesë është përfshirë nga flakët në zonën e “Rruga Ura” në Tiranë.

Në vendngjarje kanë shkuar katër zjarrfikëse për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Nuk raportohet për persona të lënduar por vetëm për dëme materiale.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button