Aktualitet dhe Lajme

Përfshihet nga flakët banesa e braktisur në Vlorë, humb jetën një person

Share

Një banesë e braktisur është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në lagjen “Osman Haxhiu” në qytetin e Vlorës.

Brenda banesës ka qenë dhe një i moshuar, i cili ka humbur jetën.

70-vjeçari jetonte aty, pasi ishte divorcuar.

Aktualisht në vendin e ngajrjes kanë mbërrutur dy zjarrfikëse si dhe forcat e policisë si dhe një ambulancë.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button