Aktualitet dhe Lajme

LAJM I FUNDIT/ Qëllon me gurë derën e kryeministrisë, neutralizohet nga policia

Share

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte përpara Kryeministrisë. Një person është filmuar duke qëlluar me gurë hyrjen kryesore të Kryeministrinë.

Më pas shihet se kanë ndërhyrë forcat e Gardës së Republikës dhe policisë të cilat e kanë shtrirë atë në tokë duke i vënë prangat. Policia nuk ka dhënë ende detaje për identitetin e autorit dhe motivet e ngjarjes. ©LAPSI.alHuazuar nga Lapsi.al

Back to top button