Aktualitet dhe Lajme

Pengoi me forcë Françeskën brenda tualetit, Sara Gjordeni përjashtohet nga gara e Big Brother VIP

Share

Pengoi me forcë Françeskën brenda tualetit, Sara Gjordeni përjashtohet nga gara e Big Brother VIP.

Kjo masë erdhi pasi ajo pengoi me forcë Françeskën brenda tualetit. Debati mes tyre degradoi pas ofendimeve mes të dyjave prej ditësh.

Pas vendimit të Vëllait të Madhe, ajo kërkoi të takohej vetëm me Meritonin dhe Bardhin.

Mes lotësh, ajo është larguar pas mbi 50 ditësh qëndrimi brenda shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri./albeu.com
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button