Aktualitet dhe Lajme

Pas sulmeve të vazhdueshme vjen reagimi i Elseid Hysajt

Share

Mbrojtësi i Kombëtares, Elseid Hysaj ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku ka reaguar për komentet e shumta negative që ka marrë për golin e dytë që Shqipëria pësoi nga Italia.

Lexo më tej: (VIDEO) Nën sulm për golin e dytë/ Elseid Hysaj detyrohet të mbyllë rrjetet socialeHuazuar nga Lapsi.al

Back to top button