Aktualitet dhe Lajme

PAMJET/Aksident i rëndë në mesnatë në mes të Tiranës

Share

PAMJET/Aksident i rëndë në mesnatë në mes të Tiranës Një aksident i rëndë ndodhi në mesnatën e kësaj të mërkure në qendër të Tiranës.

Nga pamjet e siguruara nga lapsi.al shihet se një automjet është përplasur në rrethana të paqarta në bulevardin Zogu I në afërsi të ministrisë së Drejtësisë.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga aksidenti. Forca të policisë ndodheshin në vendin e ngjarjes. 


Huazuar nga StartNews.

Back to top button