Aktualitet dhe Lajme

Pamjet/ A po e mbush Rama sallën në Milano?

Share

Edi Rama sot do të zhvillojë takimin e dytë me diasporën.

Kryeministri do të mbajë fjalë në Milano. Nga një video që ka shpërndarë në Facebook, Rama duket se ka arritur të mbushë sallën në Milano.

The post Pamjet/ A po e mbush Rama sallën në Milano? appeared first on Lapsi.al.


Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button