Aktualitet dhe Lajme

Operacioni i SPAK/ Jepet sot masa e sigurisë për disa nga bosët e krimit

Share

Diten e sotme në orën 10:00 pritet që të dalin përpara gjykatës disa prej bosëve të krimit, të arrestuar në operacionin e fundit të SPAK për goditjen e eksponentëve kriminalë.

Sot do të jepet masa për Emiljano Shullazin, Gjergj Cukalin, Albert Zajën, Enver Divën dhe Besian Xhixhën.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button