Aktualitet dhe Lajme

Juli ironizon Luizin: Poezia për Kiarën, ishte teksti im…

Share

Mbrëmjen e djeshme, një nga të intervistuarit për “Big Brother Live nga Shtëpia”, ka qenë dhe aktori i humorit Julian Deda, një prej 5 finalistëve të këtij edicioni.

Ai ka folur lidhur me eksperiencën brenda shtëpisë, planet që ka kur të dalë jashtë saj dhe në një moment të intervistës ka sjellë në vëmendje fituesin e edicionit të dytë të “BBV”, Luiz Ejllin.

Juli rrëfen se Luizi, me anë të një teksti të tij i ka propozuar partneres, Kiara Titos.

“Luizi i ka propozuar Kiarës me një tekst timin. “Moj Juliet… unë do ta djeg Shkodrën…”, është e imja ajo, kështu që…”,- shprehet Juli.

Sakaq, një përgjigje ironizuese vjen prej Luizit i cili shkruan: “Teksti është i Sandër Ruçit po nejse…”.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button