Dibra MarketingDibra Real EstatePërditshmëriReklameShtepi ne Shitje

Okazion, Peshkopi/Apartament 3+1, 100 m2 në shitje

Share

Nese jeni ne kerkim te nje apartamenti shume afer qendres se qytetit te Peshkopise, dhe ajo qe perqendroheni me shume eshte siperfaqja, kjo eshte nje hyrje ne nje pallat 3 katesh dhe ndodhet ne katin e tretë, me 100 m2 e cila i jep tjeter vlere kesaj prone.

Cmimi eshte 550 euro per m2

Pikerisht ne unaze te qytetit ndohet ky apartament ne shitje i cili eshte me dokumenta regullta.

Eshte apartament 3+1 ku organizimi eshte shume i favorshem,me nje koridor te bollshem qe ben shperndarjet ne ambejntin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe vazhdon me 3 dhomat e tjera.

Kontaktoni me personin qe e shet i cili do ju shoqeroje dhe ta shikoni nga afer si apartament.

Cel : +355693768248

Orientimi i apartamentit eshte perfeket, cka e ben te ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale, gjithashtu lokacioni apartamentit jep mundesine e nje jetese komode me shume fasilitete ne zone dhe me nje pamje relaksuese nga ballkoni

Ky apartament ka dhe nje tualet qe eshte dhe me dritare.

Kontaktoni me personin qe e shet i cili do ju shoqeroje dhe ta shikoni nga afer si apartament.

Cel : +355693768248

Adresa; Pranë “Bar Bolzanos” në unazen e qytetit te Peshkopisë

Shikoje dhe ne google map:

Një kafe nga ju!

Back to top button