Aktualitet dhe Lajme

“Ne jemi katërshja e fundit”, kush janë finalistët e “Ferma VIP” sipas Marianës

Share

Orët e mbrëmjes në “Ferma VIP” kanë kaluar me batuta dhe humor mes fermerëve.

Mariana, teksa ka qenë në dhomën e gjumit, me Florin, Buçkon dhe Glorian, tha se ata janë 4 finalistët.

Kjo batutë, është pranuar edhe nga 3 fermerët e tjerë, të cilët thanë se nuk po shohin njeri tjetër në fermë.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button