Aktualitet dhe Lajme

Mori mandatin e Arben Ahmetajt, Plarent Ndreca betohet mes kaosit dhe zhurmës si deputet i Kuvendit

Share

Plarent Ndreca është deputeti më i ri që i bashkohet Kuvendit të Shqipërisë në radhët e socialistëve.

Ndreca mori mandatin e ish-ministrit të Financave Arben Ahmetaj, ndërsa betimi i tij ka qenë i pazakontë krahasuar me kolegët deputetë.

Mes kaosit dhe zhurmës së krijuar nga deputetët e opozitës Ndreca u shpreh “betohem” para Kuvendit duke marrë vetëm duartrokitjet e mazhorancës.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button