Aktualitet dhe Lajme

Mes Silvit dhe Ledjonës, ja kush e la sot shtëpinë e Big Brother Vip

Share

Gjatë kësaj jave, dy banorët që kanë qenë në nominim ishin Silvi dhe Lediona.

Televotimi u mbyll dhe Silvi la shtëpinë e Big Brother VIP.

The post Mes Silvit dhe Ledjonës, ja kush e la sot shtëpinë e Big Brother Vip appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button