Aktualitet dhe Lajme

Meri Shehu bën deklaratën e fortë për Sara Gjordenin: Ishte për prokurori…

Share

Ditën e sotme Meri Shehu ka bërë një deklaratë të fortë për Sara Gjordenin duke thënë se ajo është për prokurori.

Duke folur në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, Meri tha se më parë nuk e ka ngritur zërin për këtë, por se edhe banorët e tjerë e kanë kuptuar që Sara kërcënonte.

“Po e them tani, se nuk e kam ngritur më parë zërin, Sara ishte tip kërcënues, ishte për prokurori… Kur kam qenë në lojë, e kanë parë të gjitha kamerat që ishte tip kërcënuese”, u shpreh Meri.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button