Aktualitet dhe Lajme

Memaliaj/ 66-vjeçari gjendet pa shenja jete

Share

Një 66-vjrçar, është gjetur pa shenja jetë në fshatin Mariçaj të Memaliajt.

Policia thotë se trupi i pajetë është gjetur brenda banesës.

Dyshohet se 66-vjeçari ka ndërruar jetën për shkaqe natyrale, pasi nga këqyrja e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e plotë të rastit.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button