Aktualitet dhe Lajme

“Mbaroj!” / Jul Deda bën dedikimin e ëmbël për bashkëshorten e tij

Share

Një prej finalistëve të edicionit të tretë të “BBV”, Julian Deda, nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it ka ndarë një foto me bashkëshorten e tij.

Ndërkohë që gjenden në Spanjë me pushime, Juli krahas këtij postimi shkruan: “Mbaroj për këtë gocën me celular”, teksa krah tij gjendet bashkëshortja e tij pa mendje dhe me celularin në dorë.

Këtë postim aktori e ka shoqëruar me këngën e Metallica “Nothing Else Matters”.

Rikujtojmë që Juli shkoi në podin final me aktoren Egla Ceno, ku kjo e fundit u shpall fituese e edicionit, ku për herë të parë në histori e fitoi një femër “BB”.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button