Aktualitet dhe Lajme

Margot Robbie, nënë për herë të parë

Share

Margot Robbie  është në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin e saj, Tom Ackerley.

Robbie zbuloi barkun e saj të rrumbullakosur në  gjatë pushimeve në liqenin Como, Itali, në fotot e marra nga Daily Mail.

Robbie dhe Ackerley, u martuan në dhjetor 2016 gjatë një ceremonie intime në Byron Bay, Australi. Në atë kohë, dyshja ishin takuar për rreth dy vjet pas xhirimeve të dramës së vitit 2014 “Suite Française”.

Së bashku, ata kanë themeluar kompaninë e prodhimit LuckyChap Entertainment, e cila ka krijuar disa filma, duke përfshirë “Barbie”, “I, Tonya” dhe “Birds of Prey”.

Ndërsa ata janë shumë privatë në lidhje me marrëdhënien e tyre, Ackerley dha një paraqitje të shkurtër të jetës së tyre së bashku gjatë një interviste me Times të Londrës muajin e kaluar.

Ai zbuloi se ata kalojnë “24 orë në ditë” së bashku dhe nuk ndiejnë nevojën për të ndarë biznesin nga raporti.

Është pa probleme,” tha producenti i filmit për median. “Ne nuk kemi kyçje, fikje. Të gjitha janë bërë një gjë.”

Ndërsa Ackerley punon pas ekranit, ai ka qenë mbështetësi më i madh i Robbie në publik, shpesh duke u bashkuar me të në tapetin e juq, duke përfshirë Variety’s Power of Women në Los Angeles, ku lexoi fjalimin e saj të pranimit  vitin e kaluar.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button