Aktualitet dhe LajmeLajme nga DibraLajmi i funditPërditshmëriPersonalitetePolitikëShqipëria

Lulzim Basha vjen të prezantojë kandidatin për kryetar bashkie

Ne nje postim ne llogarine e tij ne facebook, vet kandidati per kryetar bashkie z.Luan Haka jep njoftimin se kur vjen Lulzim Basha ne Peshkopi per te prezantuar kandidatin e kesaj force politike per zgjedhjet e 6 Marsit ne Diber:

Luan Haka

Artikuj të ngjashëm

Back to top button