LOKALEMaqellarëPërditshmëriReklame

Linja 170 lek “Shamku” në Maqellarë

Share

Ky dyqan i linjes 170 lek qe ndodhet ne Maqellare, rruges per Pocest ishte shume i nevojshem per kete komunitet pasiqe produktet e tyre cilesore kane si avantazh edhe cmimin!

Me furnizim te ri dhe aktikuj krejt te vecant:

11

Aty do gjeni mall i cili ndryshon here pas here por me te njejtin cmim , gjithka per vetem 170 leke.

 

Cdo familjar do gjeje aty produkte te cilat pervec dizajneve me te reja qe vijne te importuar nga vende te ndryshme, shitet edhe ne nje cmim qe ju leverdis!

Aty do gjeni artikujt jane nga me te ndryshmet si ato per femije por edhe per te ritur .

Do gjeni bizhuteri, makeup , ene kuzhine, rroba te brendjeme, aksesore etj…!

Numer cel: tel:+355672306536

Adresa: Rruga per fshatin Pocest, 50 m larg qendres se Maqellares.

Adressa ne google map

Back to top button