Aktualitet dhe Lajme

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja se ku ishte epiqendra

Share

Lëkundje tërmeti janë regjistruar këtë mbrëmje në Pogradec.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Ohër me magnitudë 3.1 ballë të shkalles Rihter.

Lëkundjet janë ndjere në qytetin e Pogradecit dhe rrethina.

Ky eshte termeti i dytë që goditi sot Ohrin, lëkundjet e të cilit u ndjenë edhe në Pogradec.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button