Aktualitet dhe Lajme

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Share

Lëkundje tërmeti janë regjistruar këtë mbrëmje në Pogradec.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Ohër  me magnitudë 3.1 ballë të shkalles Rihter.

Lëkundjet janë ndjere në qytetin e Pogradecit dhe rrethina.

Ky eshte termeti i dytë që goditi sot Ohrin, lëkundjet e të cilit u ndjenë edhe në Pogradec.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button